מולטי טריינרים

93.77.png

מולטי טריינר :

מולטי טריינר זה מכשיר כושר שנכנס לנו לחיים בדיוק ברגע שהגענו למצב שאין לנו אפשרות להגיע למכון כושר, בעידן המודרני יש לא מעט סיבות, בין אם זה חוסר זמן, מרחק, שעות פתיחה, צפיפות, ועוד אינסוף סיבות.

מולטי טריינר הוא בעצם מכשיר כושר המאפשר לנו לבצע מגוון תרגילים על הרבה שרירים, בעצם ישנם הרבה מכשירי כושר הנכללים תחת קטגוריה זו, כגון : קרוס אובר, כבל קרוס, מכשיר עם תחנות עבודה ועוד הרבה מכשירים שלא מצאו להם שם חד משמעי.

מה נותן לי מולטי טריינר ?

מולטי טריינר מאפשר לנו להכניס מכון כושר שלם לתוך פינה או חדר בתוך בית או דירה קטנה, ככל שישנם יותר פונקציות במולטי טריינר כך גם מגוון התרגילים לכל שריר גדל וכך יתן ליצור תוכנית אימון יעיל יותר המוביל לתוצאות חיטוב או מאסה מקסימליות.

מה חשוב לי לדעת כשאני מחפש מולטי טריינר?

  1. השטח הפנוי שיעמוד עליו המולטי טריינר: שטח עליו יעמוד המולטי טריינר הינו פרט חשוב עבור קבלת ההחלטה, צריך לקחת בחשבון את השטח הנטו של המכשיר ובמקביל את השטח הברוטו המשמש כשטח עבודה כגון שטח שמיועד להעמסת משקל חופשי שצריך נגישות.​ 

  2. כמות פונקציות שיש במולטי טריינר: חשוב לחשוב מהם סוגי האימון המשמשים אותי בעתיד הקרוב והרחוק, לפי זה לחפש את המולטי טריינר שהכי מתאים עבורי, כמובן שככל שישנם יותר פונקציות כך המולטי טריינר יותר דינמי ויעיל לכל סוי האימונים.

  3. איכות המולטי טריינר: איכות המולטי טריינר הינו מרכיב חשוב בחישוב הסופי מכיוון שהאיכות משפיע על אורך חיי המולטי טריינר, נוחות האימון, עמידה בעמסי משקל, ובלאי. 

לסיכום איך אני מקבל החלטה איזה מולטי טריינר לרכוש בשוק?

מתחילים ממדידת השטח שיעמוד עליו המולטי טריינר, מישם מחפשים את המולטי טריינר שמתאים לסוג האימון שלנו ובסוף עושים שקלול בין התקציב לבין המולטי טריינר שהכי מתאים לנו לכל הפרמטרים.

אנחנו בג'יני פיטנס נתאים עבורכם את הציוד כושר המקצועי המתאים במיוחד עבורכם.

כתבות תוכן ומדריכי רכישת מולטי טריינרים | משקולות חכמות | כבל קרוס | קרוס אובר | וציוד כושר מקצועי